У нас Ви можете придбати стильні та вишукані сонцезахисні окуляри, які вдало підкреслять Ваш імідж, захистять Ваші очі від ультрафіолетових променів. Природний захист ока забезпечує пігмент меланін, кількість якого в очах із віком зменшується. Тому інтенсивний вплив сонячного випромінювання на очі може призвести до проблем і спричинити такі захворювання очей, як центральна дегенерація чи катаракта. Основне завдання сонцезахисних окулярів полягає в тому, щоб належним чином захистити Ваші очі в будь яку пору року.

Чим керуватися під час вибору окулярів?

Матеріал лінз: пластик або скло. Скляні лінзи набагато краще і надійніше затримують ультрафіолетові промені, а також стійкі до подряпин. Але при численних перевагах лінзи зі скла мають і недоліки: вони дуже крихкі, а значить – недовговічні. Тому сонцезахисні окуляри зі скляними лінзами, які, до речі, часто запотівають, не слід купувати дітям і спортсменам – при падінні велика ймовірність сильного пошкодження очей уламками. Сьогодні заполонили сучасний ринок пластикові лінзи. Вони легкі, зручні, безпечні при падінні і представлені в широкому розмаїтті моделей, забезпечать справжній захист від ультрафіолету.

 Типи тонування лінз:

Сонцезахисна лінза може мати три типи тонування:

 • Основний (1 колір) – вся лінза рівномірно зафарбована в один колір.
 • Градієнтний (1 колір) – інтенсивність кольору змінюється зверху вниз.
 • Біградієнтний (2 кольори)  лінза може бути пофарбована в два кольори: в один у верхній частині, в інший – в нижній. Кожен колір змінює відтінок на більш світлий до центру лінзи.

   Колір лінз: думка – що темніші окуляри, то краще вони повинні захищати очі, – помилкова. Інтенсивно зафарбовані лінзи далеко не завжди здатні затримувати сонячне випромінювання. Безумовно, кожна людина, насамперед, вибирає сонцезахисні окуляри за власним смаком, орієнтуючись на улюблений колір. Однак, на думку професіоналів, оптимальний вибір – темно-сірі (практично не спотворюють предмети і відтінки), темно-коричневі (покращують видимість, що важливо для водіїв) і темно-зелені лінзи (максимально захищають від ультрафіолетових і інфрачервоних променів).

Є особлива категорія сонцезахисних окулярів, які призначені для водіїв, шанувальників водних та зимових видів спорту. Це окуляри з поляризаційними лінзами. Поляризаційний фільтр не пропускає до очей блиск, що відбивається від гладких поверхонь, таких як сніг, лід, мокрий асфальт. Саме такі окуляри якомога краще підійдуть і для відпочинку на морі чи в засніжених горах.

Читати більше
Захист від ультрафіолету і затемнення лінз.

Існує п’ять категорій фільтрів сонцезахисних окулярів із різними рівнями затемнення та захисту від ультрафіолетового випромінювання:

 • «0» – світлопропускання 80-100%. Мінімальний захист від ультрафіолетового випромінювання всіх видів.
 • «1», «2» – світлопропускання, відповідно, 43-80% і 18-43%. Такі окуляри рекомендують для використання в міських умовах, оскільки від ультрафіолету вони захищають тільки частково.
 • «3» – світлопропускання 8-18%. Цей тип окулярів – для звичайного пляжного відпочинку, виїзду на природу.
 • «4» – світлопропускання 3-8%. Це дуже темний фільтр, призначений для високогір’я та спекотних країн. Фільтри категорій «3» й «4» практично повністю захищають і від ультрафіолетового, і від інфрачервоного випромінювань.
Сонцезахисні окуляри це
 • Необхідний аксесуар
  аксесуар гардеробу на любий смак та вибір , для дорослих і дітей
 • Окуляри для водіїв
  окуляри з УФ захистом і поляризаційним покриттям
 • Окуляри для спорцменів
  сонцезахисні окуляри з максимальним УФ захистом для спорцменів
 • Окуляри корекційні з декількома накладками
  накладка з УФ захистом темна , з УФ захистом притемнена , з поляризаційним захистом для водіїв