У наших оптиках кваліфіковані фахівці проведуть Вам підбір оправ та лінз  будь-якої складності та призначення (окуляри для читання, окуляри для комп`ютера чи для постійного носіння, а також біфокальні, прогресивні чи офісні).

Крім цього, у нас Ви можете вибрати сучасну оправу та замовити виготовлення окулярів. Ми використовуємо окулярні лінзи світових виробників, які мають цілий ряд захисних покриттів.

Як правило, підбір окулярів для зору починається з вибору підходящої оправи. Сьогодні асортимент їх дуже великий. Сучасні оправи можуть бути виготовлені з наступних матеріалів: пластик або інші полімери; різний метал: золото, срібло або сплави; комбіновані: метал – пластик і т. д. Розрізняються оправи і за формою.

Види лінз.В залежності від кількості оптичних зон корекції зору розрізняють лінзи афокальні, однофокальні та багатофокальніАфокальні лінзи не мають оптичної сили, тобто не призначені для корекції зору. Область застосування: сонцезахисні окуляри і окуляри для роботи за комп’ютером. Однофокальні лінзи мають одну зону оптичної дії. Багатофокальні лінзи мають дві і більше зон оптичної дії, поділяються на прогресивні, тобто мають плавний перехід між оптичними зонами, і біфокальні – лінзи зі ступінчастим переходом.

Обрати оптику
Як доглядати за окулярами

Крім вологих серветок для протирання лінз, відмінним способом для чищення окуляр вдома є спрей для чищення лінз і мікроволокниста тканина. Даний спосіб так само ефективний, як ретельна чистка під проточною водою – але він набагато швидше. Також, рекомендується використовувати теплу, проточну воду і краплю нейтрального миючого рідкого засобу. Тримайте окуляри за ту частину оправи, яку ви чистите. Це допоможе уникнути викривлення або навіть поломки оправи.
З міркувань гігієни також рекомендується періодично чистити бічні частини оправи та носову фіксуючу накладку. В цьому випадку носіння окулярів буде комфортним, оскільки видалення жирних речовин запобіжить їх налипання .Періодично чистить їх за допомогою ультразвуку.
Використання ультразвукових пристроїв в оптиці – найкраща гарантія ретельного і зручного чищення.

Окуляри з цифровими лінзами
 • Digital Lenses Zeiss
  лінзи, розроблені спеціально для постійних користувачів цифрових пристроїв
 • захист очей
  лінзи облаштовані спеціальним фільтром синього світла , комфорт при штучному освітленні
 • високоефективне покриття
  лінзи довше не брудняться, не царапаються
 • в якості сонцезахисних окуляр
  УФ- захист ,захист від бліків , контрасність