Контактні лінзи

Перші контактні лінзи були жорсткими. Але в 1960 році стався прорив в офтальмології — світ познайомився з першими м’якими контактними лінзами.  Згодом удосконалювалися технології, матеріали, створювалися нові види МКЛ. І сьогодні ми можемо вибрати  лінзи з великого асортименту від провідних світових виробників.

Контактні лінзи і окуляри

Контактні лінзи не можна носити цілодобово. Очам потрібен відпочинок і свіже повітря. Зазвичай експерти не рекомендують носити контактні лінзи більше восьми годин поспіль. Однак єдиного правила не існує, оскільки тривалість використання залежить від кожної окремої людини, а також від типу і якості контактних лінз. Для запобігання подразнення очей через лінз необхідно дотримуватися вказівок, що стосуються тривалості використання, правил чищення і термінів придатності. Дослідження компанії ZEISS показали, що багато хто любить свої окуляри і часто набувають кілька пар для різних ситуацій. Чи знаєте ви, що лінзи ZEISS спеціально розроблені для відпочинку очей після використання контактних лінз?

При необхідності власники окулярів можуть легко перейти на щоденні контактні лінзи, наприклад, у вихідні або під час занять спортом. В даному випадку оптики також із задоволенням допоможуть при виборі відповідних контактних лінз людям, хто вперше використовує контактні лінзи або носять їх дуже рідко.

Власникам контактних лінз також потрібні сонцезахисні окуляри.

Вибирайте контактні лінзи з вбудованим УФ-фільтром, які гарантовано захистять вашу рогівку і внутрішню частину ока від шкідливих УФ-променів. Навіть в цьому випадку власники контактних лінз повинні дотримуватися обережності при наявності УФ-світла: контактні лінзи не забезпечують повний захист від УФ-випромінювання, оскільки вони закривають тільки частину ока. У зв’язку з цим навіть власники контактних лінз повинні використовувати сонцезахисні окуляри.

Які бувають контактні лінзи
 • За часом планової заміни лінз:
  одноденні, двотижневі, місячні, квартальні, традиційні
 • По режиму носіння:
  денні ,лінзи пролонгованої носіння- до 7 діб
 • Залежно від матеріалу виготовлення:
  м'які , жорсткі
 • Лінзи зі спеціальним дизайном:
  сферичні ,асферические, торичні , мультифокальні , терапевтичні , кольорові лінзи