Про нас

Мережа оптик «Окулярня» – це можливість бачити по-новому, бачити більше, бачити головне, бачити і розуміти. Висока якість обслуговування, широкий вибір оптичної продукції, індивідуальний підхід до кожного з покупців дозволяє відчувати себе у наших салонах комфортно як дорослих, так і дітей, адже ми пропонуємо високоякісну продукцію і для наших маленьких пацієнтів.

У наших оптиках функціонують кабінети охорони зору дітей. Завдяки високому професійному рівню та досвіду наших працівників вміло поєднуються перевірені часом класичні вправи і методики з сучасними технологіями стимуляції зору.

«Окулярня» пропонує широкий асортимент оправ, окулярних та контактних лінз і засобів догляду за ними, аксесуарів від провідних світових виробників. Наші спеціалісти за допомогою сучасної комп’ютерної діагностики підберуть окуляри індивідуально для Вас.

Також у нас Ви можете придбати стильні та вишукані сонцезахисні окуляри, які вдало підкреслять Ваш імідж, захистять Ваші очі від ультрафіолетових променів.

Ми працюємо чесно і відкрито, завдяки чому все більша кількість людей довіряє нам.

Ми пишаємося тим, що працюємо лише з якісною та надійною продукцією від світових лідерів, які, в свою чергу, відомі своєю доскональною точністю, правильною послідовністю кожного етапу виготовлення та запатентованим покриттям.

Ми працюємо для того, щоб кожен наш клієнт відчував справжній комфорт, якість, перевірену часом, та насолоджувався усіма барвами життя!

Ми любимо свою справу, відповідально відносимося до неї, а якісне обслуговування є основним принципом нашої роботи.